معرفی وب سایت TinyPNG.com

  • سلام و احترام خدمت تمامی بازدیدکنندگان وب سایت آیم سئو ، اموز در خدمت شما هستیم با معرفی وب سایت TinyPNG.com که واقعا یکی از بهترین وب سایت های فشرده سازی تصاویر هستش . باما همراه باشید .

 

چرا فشرده سازی تصاویر :

یکی از علل کم شدن بازدید وب سایت ها ، مدت زمان زیادی می باشد که تا سایت بطور کامل بارگزاری شود ، یکی از چندین دلیل کند شدن وب سایت ، استفاده از تصاویر با حجم بالاست ، این مشکل معمولا در وب سایت های شرکتی و معرفی مجموعه به دلیل استفاده از تصاویر با کیفیت اتفاق می افتد .

برای جلوگیری از این مشکل ، بهترین کار استفاده از تصاویر با حجم پایین می باشد که معمولا از کیفیت خوبی برخوردار نیستند و مشتری از دیدن این نوع تصاویر به بی اعتبار بودن وب سایت شما پی میبرد . بهترین حجم یک تصویر برای صفحه اصلی برابر ۲۰ الی ۵۰ کیلوبایت میباشد .

نرم افزار های بسیاری برای این کار وجود دارند ، ولی بهترین آنها ، وب سایت TinyPNG.com می باشد ، در پایین بیشتر در مورد آن توضیح میدهیم .

 

 

معرفی وب سایت TinyPNG.com :

این وب سایت برای کم کردن حجم تصاویر بدون افت کیفیت بسیار مناسب میباشد و واقعا پس از گذشت این مدت از محبوبیت بسیار بالایی برخودار می باشد .

نحوه ی استفاده از این وب سایت بسیار ساده میباشد ، شما وارد سایت می شوید ( جدیدا احتمالا تحریم شده ایم 🙁 ) و در قسمتی که آیکون آپلود وجود دارد عکس را انتخاب میکنید  ویا حتی میتوانید از کشیدن و رها کردن استفاده کنید ، بطور اتوماتیک وب سایت عکس را آپلود ؛ فشرده سازی و برای دانبود در اختیار شما قرار میدهد ، به همین سادگی

معرفی وب سایت TinyPNG.com

امیدوارم از این مطلب لذت برده باشید

تاریخ انتشار : ۱۲ بهمن