شما با داشتن یک وبسایت میتوانید کسب و کار خود را توسعه دهید و فروش خود را چند برابر کنید

کدنویسی استاندارد پروژه های طراحی وب

کدنویسی استاندارد پروژه های طراحی وب

یکی از روش هایی که قرار است ما برای بهینه سازی وبسایت شما استفاده کنیم ، کدنویسی استاندارد پروژه های طراحی وب می باشد . سرعت بارگذاری بالا و استاندارد بودن صفحه وب شما یکی از عوامل بهتر شدن رتبه شما نسبت به سایر رقباتان می باشد .

بهترین وبسایت ها هم اکنون از لحاظ ساختاری و کدنویسی ، کاملا استاندارد هستند و از لحاظ کدنوسی کاملا بهینه سازی شده هستند.

کنرسیوم جهانی وب که ما آن را W3C مینامیم ، یکی از وظایف آن ساخت روش ها . زبان های جدید برای طراحی وبسایت می باشد ( مانند HTML5 و CSS3 ) ، همانطور که قبلا گفتیم ، این کنسرسیوم ، یک ابزار برای تست و آزمایش کدنویسی استاندارد دارد که ما را در این مسیر بسیار راهنمایی و همیاری میکند .

تیم فناوران وب به دو صورت میتواند در پروژه های بهینه سازی ، همیار شما باشد :

  • پروژه های ۰ تا ۱۰۰ طراحی شده توسط تیم آیم سئو
  • پروژه های بهینه سازی وب سایت

مورد اول در تمامی طراحی های وب سایتی که توسط تیم ما انجام میپذیرد ، رعایت و اصول کار رعایت می شود و در انتهای کار نیز گواهی اعتبار بهینه سازی از وبسایت W3C به مشتری تحویل داده می شود .

مورد دوم برای زمانی میباشد که شما هم اکنون دارای یک وبسایت هستید ولی از سرعت بارگذاری و رتبه سرعت خود ناراضی هستید ، در این هنگام است که تیم آیم سئو وارد عمل می شود . تیم آیم سئو در مدت زمان معلوم و با گارانتی بهترین کار بهینه سازی ، پروژه را به شما عزیزان تحویل میدهد .